Decorative image
Společnost Mobile Solutions používá Xamarin pro vývoj nativních iOS, Android a Windows Phone aplikací.
Mobile Solutions - aplikace pro každého. Vytvořili jsme celou řadu aplikací pro české i zahraniční klienty.
Podíleli jsme se na aplikacích pro přední české společnosti z nejrůznějších oblastí.

Novinky

2013-09-22 TESCO Vínoexpert je nejnovější aplikace z naší dílny. Aplikace má dvě části, kromě katalogu více než 200 vybraných vín s popisem přímo od vinařů, která můžete sami hodnotit obsahuje také zábavný kvíz sestavený Vinařským Institutem, který prověří Vaše znalosti ze světa vína. Svůj výsledek můžete porovnat s ostatními uživateli aplikace nebo sdílet s přáteli. Odkazy na stažení aplikace pro iOS a Android najdete na www.tescovinoexpert.cz
2013-07-08 Jste konzumentem nebo přímo milovníkem vína a hledáte přehled vín a vinařů z České republiky? Mobilní aplikace Víno na dotek vám pomůže v orientaci v tuzemských vínech, řekne, kde lze vína koupit, vysvětlí vinařské pojmy a umožní jednoduše sdílet oblíbené víno s přáteli. Více o aplikaci na www.vinonadotek.cz.
2013-03-25 Aplikace COOP DOBRÉ RECEPTY pro chytré telefony Vám přináší desítky receptů, které si můžete snadno připravit z kvalitních českých surovin v nabídce sítě 3000 obchodů českých a moravských družstev COOP.
Více na www.coopdobrerecepty.cz.

O nás

Společnost Mobile Solutions se věnuje především vývoji mobilních aplikací. Jsme tým zkušených odborníků s více než 10 lety zkušeností s vývojem webových aplikací, informačních systémů a mobilních aplikací. Tým je dále obohacen o mladé zaměstnance, kteří se na projektech podílejí již během svého studia, jsou pečlivě vybíráni a přinášejí do týmu nejen kreativitu a nadšení, ale také nové pohledy, což vyvažuje zkušenosti s potřebami zákazníků a léta praxe.

Cílem naší společnosti je vytvářet moderní SW řešení, která přinesou firemním zákazníkům reálnou přidanou hodnotu. Kromě zakázkového vývoje se věnujeme také vlastním projektům, které nabízíme jak vlastními distribučními kanály tak prostřednictvím obchodů AppStore, Windows Store či Android Market.

Prostřednictvím našeho projektu Idea Marketplace nabízíme možnost podílet se na návrhu aplikací prakticky komukoliv. Odměnou je pak podíl ze zisku z prodeje aplikace.

Chceme se stát významným hráčem na trhu vývoje mobilních aplikací v oblasti České a Slovenské republiky. Pro dosažení našich cílů děláme maximum, dodržování standardů je pro nás samozřejmostí, stejně jako dalších zásad a metodik vývoje.